سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی زبان انگلیسی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
کلینیک مجازی پرسش و پاسخ لطفا روی لینک کلیک بفرمایید

کلینیک مجازی گروه زبانبرای دریافت بخشنامه اینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

سال 1396 بر تمامی همکاران عزیز گروه زبان مبارک با آرزوی بهترین ها برای تک تک عزیزان.

گروه زبان انگلیسی استان مرکزی

ادامه خبر ...

دوره آموزشی درس پژوهی در راستای فعالیت های دبیرخانه ارتقا به مدت 16 ساعت در تاریخ 16 دی ماه برگزار می گردد که برای دریافت بخشنامه می توانید اینجا را کلیک کنید.

ادامه خبر ...

در روز دوشنبه 6/10/95 جلسه ای  با حضور سر گروه ها و در حضور مدیرکل محترم اداره کل آموزش و پرورش و همچنین معاونین محترم متوسطه و نیروی انسانی در سالن جلسات اداره کل استان مرکزی تشکیل شد که محوریت بحث در این جلسه پیرامون  روند برگزاری امتحانات و علل افت در برخی دروس و همچنین  بررسی چالش های مربوط به آنها بود. 

ادامه خبر ...

در روز دوشنبه تاریخ 29 آذر ماه از منطقه فراهان در 50 کیلومتري شهر اراك نظارت بالینی به عمل آمد که طی آن ابتدا از دبیرستان پسرانه شهید مطهري و هنرستان کار ودانش شهداي فرهنگیان ( که هر دو در یک ساختمان تجمیع بودند) وسپس از دبیرستان دخترانه حاج رضا دیاري و هنرستان کار ودانش ارمغان (که این دو واحد نیز در یک ساختمان تجمیع شده بودند) بازدید بعمل آمد و فرایند تدریس همکاران از نزدیک مورد بازرسی قرار گرفت.

ادامه خبر ...

در تاریخ 24 آذر ماه از منطقه خنداب در 90 کیلومتری شهر اراک نظارت بالینی به عمل آمد که طی آن از مدارس پسرانه شهید مطهری و دخترانه ارشاد و همچنین دبیرستان دخترانه فضیلت روستای جاورسیان دیدار شد. 

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

همه سعادتها و همه شقاوتها انگیزه اش از مدرسه هاست، و کلید دست معلمین است. امام خميني(ره)

مناسبت ها

لینک های مفید